СТРАУСИНА ФЕРМА


ВІДМІННЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЕМОЦІЙНОГО ВІДПОЧИНКУ ВІД МІСЬКОЇ метушні В КОМПАНІЇ ЕКЗОТИЧНИХ ПТАХІВ!

Етнопарк "Нью-Васюки" включає в себе різні розважальні напрямки, одним з яких є страусина ферма в Одесі, розташована в спеціально відведеній екологічно чистій зоні Одеської області.

Для того, щоб повністю зануритися в світ екзотичних птахів, для початку, давайте розберемося, що це за вид і де він мешкає. Назва «Страус» використовується для позначення найбільших птахів, які швидко бігають, не вміють літати і несуть великі яйця. Наукове правильна назва - страус африканський ( «Struthio camellus»). У перекладі з латині «Struthio» - горобець, «camellus» - верблюд, тобто повне наукова назва «горобець-верблюд». Назва походить від зовнішнього вигляду птиці: пір'я, дзьоб і дві ноги нагадують структуру сімейства горобців, а випуклі очі, великі розміри тіла і великі вії - верблюдів. Як і останні, страуси живуть в посушливих степах савани Африки, на південь від Сахари. Африканський страус є єдиним представником сімейства страуси. Близькі родичі - австралійські Ему і південноамериканські нанду, які мають багато спільних рис. Крила страуса недорозвинені, проте в природі завжди недоліки компенсуються перевагами - цей птах здатний дуже швидко бігати (до 70км / год) і в складних умовах пробігати великі відстані. Зріст дорослого представника 2,5 - 2,7 метра, а вага до 175 кг. Особливою відмінністю є те, що яйця висиджує вночі самець, а самка вдень. Маса одного яйця 1,1 - 1,6 кг.


Пропонуємо всім зануритися в світ захоплюючих, пізнавальних та оздоровчих заходів

Пізнавальна частина програми ознайомить з способом життя африканського страуса, особливостям його адаптації, утримання та розведення в кліматичних умовах України. Ви дізнаєтеся про всі стадії народження і розвитку цих екзотичних птахів, починаючи з процесу інкубації яєць. Дізнаєтеся географічні, історичні та культурно-соціологічні аспекти життя даного виду.

  • Розважальна частина програми подарує вам незабутні фото і відео записи на фоні птахів, перегляд цікавих фільмів по тематиці змісту, розведення та історії африканських страусів.

  • Оздоровча частина програми допоможе вам відпочити на спеціально обладнаній території, де завжди свіже повітря. 

  • Гості можуть придбати різні сувенірні вироби зі страусиних яєць і страусиного пір'я. Різноманітність Вас вразить! Також можна замовити художньо оформлення складних сувенірних виробів, такі як розпису або художньої різьби по шкаралупі страусиного яйця.


Приходьте до нас і незабутні емоції вам забезпечені. Чекаємо Вас!

Де нас знайти:

Індекс: 67840, Одеська обл., Одеський р-н, с. Молодіжне, Великодолинська дорога 11 (між Великою і Малою Долинами)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Соціальні мережі: