хутiр майстрiв


Відвідавши наш хутір, ви поринете в чарівний світ етнічного мистецтва, станете володарями секретів наших предків!

Етнопарк Нью-Васюки включає в себе різні розважальні напрямки, одним з яких є - хутір майстів. Наш хутір майстрів - це центр культурних спадщин і ремісничих секретів, які передаються з покоління в покоління. Хутір складається з різних будівель, кожна з яких виконана відповідно до національних традицій народів, які проживають в нашому регіоні.

У стародавні часи, найважливішу роль в житті кожного села грала кузня. Тут створювалися необхідні предмети для повсякденного життя, наприклад, сокири для рубки колод або ножиці для стрижки овець. Коваль же був одним з найбільш високооплачуваних і почесних жителів села, тому ця професія була найбажаніша серед молоді. Незважаючи на те, що сучасні технології вже давно витіснили кустарні ремесла, професія коваля досі дуже почесна, а їх твори - це дорогі витвори мистецтва і предмети розкоші. В нашій кузні ви не тільки зможете поспостерігати за роботою майстра, а й самими спробувати викувати цвях чи підкову на щастя. Наші ковалі поділяться своїми секретами і методами створення шедеврів. Ви дізнаєтеся наскільки ця професія була важкою, але від цього не менш захоплюючою. Також в кузні ви зможете придбати різні вироби, ковані з заліза.

Друга істотна професія на Русі і одна з найпоширеніших - гончарство. Зі століття в століття дана професія набувала все нові і нові техніки, перетворюючись в ремесло. Історія розділяє два види гончарного мистецтва, кордоном між якими послужило винахід гончарного круга. Робота гончара залежала від уміння використовувати цей інструмент.

В нашій гончарної майстерні будь-який бажаючий зможе пройти майстер-класи з ліплення і розпису глиняних виробів, а також самостійно попрацювати на гончарному крузі, що є унікальним досвідом в наш час. Також ви зможете придбати різні унікальні вироби з глини, які урізноманітнюють будь-який інтер'єр.

Давно помічено, що людина може нескінченно дивитися на воду і вогонь - це заспокоює, розслаблює - дає відпочинок нервовій системі, саме тому так популярні фонтани і каміни в наших будинках. Але не завжди і не всім доступні такі радості в домі. Тому свічка - була і залишається символом затишку і комфорту. Крім того, свічка - незамінний атрибут романтики і свята. Свічки, зроблені своїми руками, є чудовим подарунком, який несе своєму одержувачу і естетичну насолоду, і практичну користь. На нашому майстер-класі ви зможете виготовити свічки, заливаючи свічкову масу в різноманітні форми, таким чином можна зробити свічки або парафінові ручки.

Традиція плетіння віночків має глибоке коріння. Завдяки модним тенденціям, традиція носити віночки відродилася, і сучасні дівчата із задоволенням її дотримуються. Втілити в життя таку красу легко. Використовуючи наш майстер-клас, ви навчитеся плести різноманітні вінки і браслети.

Традиція плетіння різноманітних віночків та шапочок з живих квітів має глибоке коріння. Наші предки з дитинства володіли цим мистецтвом. Знали про секрети, які зберігали свіжість рослин і форму такого прикраси. Втілити в життя таку натуральну красу легко. Ви навчитеся плести вінок з квітів. Дізнайтеся, які правила потрібно дотримуватися, і які рослини використовувати.

Не менш цікавим в старому селі був і процес приготування вина і різного алкоголю. Цей складний технічний процес поряд з секретними хімічними формулами передавався з покоління в покоління. Наш майстер-клас ознайомить вас з роботою винокурні, майстернями секретами і способами створення різного алкоголю.

Техніка миловаріння переживає справжній бум. Адже вона дозволяє вибрати не тільки розмір, форму, наповнення і колір створюваного предмета, але також і аромат. Можливі варіанти готового виробу практично не мають кордонів. Саме тому, процес миловаріння багато хто розглядає не тільки як творчу техніку, а як справжнє мистецтво, що дозволяє створювати дивовижні художні твори, так би мовити, для душа і душі.

Миловаріння - це захоплююче заняття, яке допомагає відволіктися від турбот, проявити свою креативність, отримати задоволення від самого процесу творення і, найголовніше, створити ароматне, запашне і незвичайне мило, яке стане не тільки оригінальним і гарним, але також дуже корисним подарунком. У миловарінні Ви зможете втілити свої найсміливіші творчі фантазії!

Ще одним захоплюючим і цікавим заняттям є майстер-клас «Картини з кольорового піску». Він розрахований для дітей практично будь-якого віку і для дорослих. За допомогою спеціальної основи і кольорового піску можна створити незвичайну «пісочну» картину. Це чудова прикраса дитячої кімнати, офісу, створене своїми руками. Сам процес створення картини розвиває творчі здібності, нестандартне мислення, дрібну моторику рук і координацію рухів.

Кожен гість нашого етнопарку "Нью-Васюки" може відвідати майстер-клас з виготовлення прикрас з гірського кришталю. З давніх часів, кристали гірського кришталю полірували для посилення блиску, хоча блискучі прозорі кристали красиві і самі по собі. Раніше з великих кристалів вирізали чаші, кубки, скульптури і навіть церковне приладдя. Любив працювати з цим мінералом і Карл Фаберже. В даний час, гірський кришталь використовується, в основному, для виготовлення сувенірів, магічних куль, крашанок, а також для прикрас. Найчастіше з цим чудовим каменем виготовляють кулони, брошки, сережки, кільця.

 

Це неповний перелік майстер-класів, наш хутір майстрів в Одеській області постійно поповнюється.

Де нас знайти:

Індекс: 67840, Одеська обл., Одеський р-н, с. Молодіжне, Великодолинська дорога 11 (між Великою і Малою Долинами)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Соціальні мережі: