Гриль парк


ДОДАЙТЕ У ПРОЦЕС ВЕСЕЛОЩІВ І РАДОСТІ, запросіть друзів, З ЯКИМИ ПРИЄМНО проведете час, І БАРБЕКЮ-ВЕЧІРКА ЗАПАМ'ЯТАЄТЬСЯ НАДОвГО! 

Етнопарк Нью Васюки включає в себе різні розважальні напрямки, одним з яких є зона барбекю в Одесі.

Куди поїхати на шашлики?

Гриль парк в Нью-Васюках - це чудове місце для відпочинку на пироді в компанії друзів. Саме тут ви зможете не тільки відпочити та посмажити шашлик з рідними на вихідних, а й відмітити будьяке свято (день народження, випускний і т д.)

В Гриль парк можна приносити різні продукти харчування, напої - обмежень ніяких немає. 

По серед зелених дерев розташовані тридцять альтанок (бесідок) з мангалами

 

Альтанки мають різні розміри, які підійдуть усім, чи то компанія друзів або велике коло родичів.

1. Альтанка маленька стандарт - 500грн. Розрахована на 10 осіб. У вартість бронювання включено: оренда альтанки стандарт на весь день з 9:00 до 20:00, стандартний мангал на шість шампурів, кран з водою, розетка.

2. Альтанка маленька закрита - 800грн. Розрахована на 10 осіб. У вартість бронювання включено: оренда маленької альтанки закритої (з прозорими шторами рідке скло) на весь день з 9:00 до 20:00,  стандартний мангал на шість шампурів, кран з водою, розетка.

3. Альтанка середня стандарт - 800грн. Розрахована на 20 осіб. У вартість бронювання включено: оренда середньої альтанки стандарт на весь день з 9:00 до 20:00, стандартний мангал на шість шампурів, кран з водою, розетка.

4. Альтанка велика стандарт - 1200грн. Розрахована на 40-60осіб. У вартість бронювання включено: оренда великої альтанки стандарт на весь день з 9:00 до 20:00, два стандартних мангали на шість шампурів, кран з водою, розетка.

5. Альтанка велика модернізована - 1200грн. Розрахована на 40 осіб. У вартість бронювання включено: оренда альтанки на весь день з 9:00 до 20:00 (альтанка огорожена та має тротуарну плитку на підлозі), великий мангал на 20шампурів, кран з водою, розетки.

Що брати з собою?

-Шампура, сітки та роздмухувачі, адже вони не включені у вартість оренди альтанки.

-Вугілля. На території Гриль парку заборонено топити мангали дровами.

-Подовжувач, щоб підтягнути розетку до стола альтанки, щоб зручніше заряджати гаджети. (розетки розташовані на алейках напроти альтанок)

Шановні відвідувачі, по техніці безпеки, просимо розпалювати мангал тільки вугіллям. відкритий вогонь на дровах категорично заборонений!

Де нас знайти:

Індекс: 67840, Одеська обл., Одеський р-н, с. Молодіжне, Великодолинська дорога 11 (між Великою і Малою Долинами)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Соціальні мережі: