АТРАКЦiОНИ та цікаві локації

АТРАКЦiОНИ

На території нашого парку знаходяться дванадцять  велетенських сухих атракціонів.

Всі сухі атракціони включені у вартість вхідного квитка, а на деяких  можна стрибати навіть дорослим безлімітно та без доплати.


Тюбінг парк

Тюбінг парк - це нова локація, створення якої ми тільки розпочали. Планується три гіганські гірки "Дитяча", "Сімейна", "Екстримальна". Ці гірки обладнані спеціальним покриттям, на якому потрібно зїжджати на круглих плюшках\тюбах.

нещодавно відбулось відкриття "Дитячої" гірки. Довжина 70метрів. Розрахована для дітей від 6-ти років та для дорослих вагою до 150кг.

В процесі створення ще дві гірки більш екстримальніші за першу.


Подушко-Батути

Три батути на 150+ осіб, незвичайної форми гіганських подушок. Це один з найкрутіших атракціонів в нашому парку. Підходить для дітей від 4-ох років та для дорослих вагою до 90кг.

Беріть з собою запасні шкарпетки для більш зручнішого користування.


Єдиний в Україні лабіринт з рапанів

Дуже великий, крутий та нелегкий для проходження лабіринт. Зроблений повнісстью з мушель рапану. Навіть дорослі можуть заблукати в ньому, тому робіть фото мапи лабіринту завчасно. 


Три великі сухі гірки

Таких гірок точно немає на вашому дитячому майданчику в дворі. Перша гірка мультислайд, можна зїжджати втрьох. Та ще дві винтові гірки.

Можна зїжджати навіть дорослим.


Захоплючі тролеї

Тролеї, їх ще називають тарзанки. У нас є дві лінії тролеїв які розташовані  один біля одного, тож можна зїжджати з другом на перегонки. Підходить для дітей від 6-ти років та для дорослих вагою до 75кг.


Батут Цар гори

Батут у формі гои, висотою 2.5 метрів. Підходить для дітей від 6-ти до 14-ти років. Стрибати потрібно без взуття. Для більшого комфорту беріть запасні шкарпетки. 


Біляче колесо для людей

Це точна копія білячого колеса, тільки збільшена. Тож ви можете, як білочки побігати в цьому колесі. Підходить цей атракціон для дітей та дорослих.


Дуальна гойдалка

Це модернізована гойдалка. Її фішка в тому, що коли гойдаються двоє людей одночасно, то вони розгойдують один одного швидше і швидше. Підходить для дітей від 6-ти років та для дорослих вагою до 100кг.


Двоповеровий дитячий лабіринт

Це знахідка для батьків у яких маленькі діти. В цьому лаберинті є дві гірки, Сухий басейн з мякими кульками, підвісні мости та багато мяких перешкод. Підійде дітям від 4-ох до 10-ти років.


Три дитячі майданчики

На трериторії парку є три різні дитячі майданчики з сухими гірками, каруселями, з баштою перешкод та іншими цікавими елементами.

Де нас знайти:

Індекс: 67840, Одеська обл., Одеський р-н, с. Молодіжне, Великодолинська дорога 11 (між Великою і Малою Долинами)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Соціальні мережі: