Флора i фауна


ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ захоплюючу подорож до РОЗМАЇТТЯ ТВАРИННОГО СВІТУ!

Етнопарк "Нью-Васюки" включає в себе різні розважальні напрямки. Ми допоможемо вам здійснити пізнавальну і захоплюючу подорож у світ тварин, повну знайомих, несподіваних зустрічей і приємних відкриттів.  Це - рідкісна можливість доторкнутися до світу живої природи, до різноманітності і досконалості тваринного світу.

У нас представлені найрізноманітніші представники домашніх і диких мешканців природи. В окремих, спеціально обладнаних місцях, можуть зустрічатися різні види мавп, птахів і гризунів, а також екзотичні тварини, наприклад, страуси.

А в «Бабусиному подвір'ї» можна зануритися в стародавній світ домашнього господарства. Тут мешкають різні домашні тварини: пухнасті кролики, доброзичливі козенята, важливі гусаки і голосисті півні. Колекція тварин постійно розширюється і поповнюється.


Сон на вуликах та пасіка діда Василя

Сон на вуликах (апібудиночок) на кшталт медитації - занурюючись в неї, людина знімає стрес. А насичене повітря в апідоміках, як і будь-яка ароматерапія, також розслаблює і гармонізує настрій.

     Головна складова будь-якого апібудинку знаходиться не всередині, а під ним – це лікувальний вулик. Їх встановлюють під лежанками кілька штук. У кожному вулику може бути до 50 тисяч бджіл.

    Процедура є абсолютно безпечною. Для бджіл роблять спеціальні льотки, вони можуть вилітати назовні, але ніяк не потрапляють усередину будиночка. При цьому аромат, звук та вібрація наповнюють простір усередині, створюючи лікувальну атмосферу та занурюючи у здоровий сон.


Долина нарцисів

Любі друзі! Ми створили для Вас нову фотолокацію!
Скоро у Нью-Васюках буде Долина нарцисів!
Ми висадили більше півмільйона цибулин!
Цвітіння цих білих і сонячних квітів знаменує настання весни. Запрошуємо в квітні, травні помилуватися та відобразити на фото і відео тонку витонченість цих квітів усіх поціновувачів та любителів природної краси!

 


НАШа мета:

  • Контакт з представниками флори і фауни сприяє моральному і етичному вихованню.

  • Діти і підлітки вчаться співчуттю, гуманності і дбайливому відношенню до тваринок.

  • Поповнюється дефіцит спілкування дітей з природою, особливо якщо діти не бувають в селі, а в місті такої можливості немає

Де нас знайти:

Індекс: 67840, Одеська обл., Одеський р-н, с. Молодіжне, Великодолинська дорога 11 (між Великою і Малою Долинами)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Соціальні мережі: