екоферма


ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ захоплюючу подорож до РОЗМАЇТТЯ ТВАРИННОГО СВІТУ!

Етнопарк "Нью-Васюки" включає в себе різні розважальні напрямки, один з яких є екоферма в Одесі. Ми допоможемо вам здійснити пізнавальну і захоплюючу подорож у світ тварин, повну знайомих, несподіваних зустрічей і приємних відкриттів. Екоферма - це рідкісна можливість доторкнутися до світу живої природи, до різноманітності і досконалості тваринного світу.

В екофермі в Одеській області, представлені найрізноманітніші представники домашніх і диких мешканців природи. В окремих, спеціально обладнаних місцях, можуть зустрічатися різні види мавп, птахів і гризунів, а також екзотичні тварини, наприклад, страуси.

А в «Бабусиному подвір'ї» можна зануритися в стародавній світ домашнього господарства. Тут мешкають різні домашні тварини: пухнасті кролики, доброзичливі козенята, важливі гусаки і голосисті півні. Колекція тварин постійно розширюється і поповнюється.


МИ ЗАВЖДИ НАМАГАЄМОСЯ ДБАти І ПОВНІСТЮ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ВСІ ВИДИ ПОТРЕБ ТВАРИН.

Коли створювалася екоферма, найважливішим завданням була організація освітньої та пізнавальної роботи для відвідувачів. У цьому допоможуть наші професійні екскурсоводи, які розкажуть багато цікавих фактів про різні види тварин, познайомлять з біологічними особливостями вихованців. Під час екскурсії ви не тільки дізнаєтеся багато нової інформації, але і поспілкуєтеся з тваринами. Доторкнетеся і погодуєте їх, що викличе море емоцій і захоплення у різних вікових груп відвідувачів. Потоваришувавши, ви зможете провести цілий день в тісному контакті з природою і милими різноманітними пухнастиками.

Відкриваючи екоферму, ми хотіли, щоб людина і природа були ближче один до одного, вчилися взаємодіяти один з одним. Тому, у нас завжди працюють грамотні і досвідчені доглядачі. Які підкажуть і покажуть, як спілкуватися і знайомитися з різними видами і як спілкуватися не варто. Спілкування проходить з безпечними і неагресивними для людини тваринами, так званою тактильною групою.


СТАНЬТЕ БЛИЖЧЕ ДО ПРИРОДИ, НАВЧІТЬСЯ взаємодіяти з навколишнім середовищем!

При нашій екофермі працює клуб юннатів, який допоможе вашій дитині навчиться спілкуванню з природою. Клуб юннатів взяв за основу практичні і теоретичні знання про природу, науково-популярну літературу, визначники рослин і тварин.

У процесі навчання у дітей сформуються чіткі уявлення і знання про охорону природи і взаємодії організму з навколишнім середовищем. Майстер-класи нашого клубу спрямовані на:

  • виховання в дітях дбайливого ставлення та любові до природи;
  • розширене вивчення біології, зоології та природознавства;
  • практичне навчання і розвиток навичок, які допоможуть правильно взаємодіяти з тваринами;
  • навчання знанням з виготовлення різних виробів;
  • навички командної роботи та взаємодії.

НАШа екоферма МАЄ ряд ПЕРЕВАГ:

  • Контакт з вихованцями сприяє моральному і етичному вихованню, сприятливо впливає на психіку дитини

  • Діти і підлітки вчаться співчуттю, гуманності і дбайливому відношенню до тварин

  • Поповнюється дефіцит спілкування дітей з природою, особливо якщо діти не бувають в селі, а в місті такої можливості немає

Де нас знайти:

Індекс: 67840, Одеська обл., Одеський р-н, с. Молодіжне, Великодолинська дорога 11 (між Великою і Малою Долинами)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Соціальні мережі: